Strój kąpielowy elegancki
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Marko - Strój kąpielowy
Seafolly - Odzież plażowa na wiosnę
NOSIZE | O_S
Strój kąpielowy Lorin
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy na lato Triumph
38B | 40C | 40D | 40E | 42B | 42C | 42D | 42E | 44B | 44C | 44D | 44E | 46B | 46C | 46D
Strój kąpielowy młodzieżowy
Strój kąpielowy na jesień Renee
38 | 44 | 46
Chantelle - Strój kąpielowy
NOSIZE | OS
Strój kąpielowy letni Emporio Armani
XS | S | M | L | XL
Strój kąpielowy wiosenny Renee
40 | 42 | 44
Strój kąpielowy na wiosnę Speedo
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Protest
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy sportowy na lato Fila
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy letni Protest
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy młodzieżowy Marko
Strój kąpielowy letni ROXY
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy sportowy Seafolly
16 | 8
Strój kąpielowy Seafolly
10 | 16 | 8
Strój kąpielowy młodzieżowy Lorin
36/70B | 36/70C | 36/70D | 38/75B
Banana Moon - Strój kąpielowy
S | M | L | XL
Strój kąpielowy casualowy Marko
Strój kąpielowy Karl Lagerfeld Jeans
S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy na lato Triumph
38D | 38E | 38G | 40C | 42D | 42G | 44C | 44D | 44F | 46C | 46E
Strój kąpielowy na lato Primo
Strój kąpielowy casualowy Reserved
34 | 36 | 38 | 40 | 42
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Lorin
36/70B | 36/70C | 38/75B
Strój kąpielowy sportowy Novella
Strój kąpielowy w sportowym stylu Puma
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Odzież plażowa Marko
Strój kąpielowy letni Selmark
S | M | L
Strój kąpielowy na lato Karl Lagerfeld Jeans
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Nike Swim
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy casual born2be
56 | 58 | 60 | 62
Strój kąpielowy na lato Vivisence
100C | 75C | 75D | 75E | 80C | 80D | 80E | 85C | 85D | 85E | 90C | 90D | 90E | 95C | 95D
Marko - Strój kąpielowy na wiosnę
Intimica - Odzież plażowa
S | M | L | XL
Triumph - Strój kąpielowy na lato
40C | 40F | 42B | 42F | 44C | 44D | 46C | 46D
Odzież plażowa Irall
Odzież plażowa młodzieżowy Maaji
NOSIZE
Strój kąpielowy na lato born2be
50 | 52 | 54 | 56 | 58
Strój kąpielowy Outhorn
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy jesienny Marko
Marko - Strój kąpielowy na lato
Strój kąpielowy na lato Banana Moon
S | M | L | XL
Strój kąpielowy młodzieżowy na wiosnę Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy na lato ROXY
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Novella
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy born2be
38 | 44 | 46
Triumph - Strój kąpielowy
36D | 42 | 42B | 42C | 44 | 44B
Strój kąpielowy na lato Intimica
S | M | L
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Odzież plażowa na wiosnę Marko
Strój kąpielowy casual Selmark
70B | 75B | 80B | 85B
Strój kąpielowy na lato Fila
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Michael Kors
S | M | L
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
ROXY - Odzież plażowa casual
XS | S | M | L
Strój kąpielowy casualowy born2be
44 | 46 | 48 | 50 | 52
Strój kąpielowy Primo
Strój kąpielowy letni
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy letni Selmark
M | L
Marko - Strój kąpielowy młodzieżowy na lato
Strój kąpielowy Etna
Strój kąpielowy w kwiaty
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Self
Strój kąpielowy casual Mohito
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy casual born2be
40 | 42 | 44 | 46 | 48
Strój kąpielowy letni Polo Ralph Lauren
XS | S | M | L | XL
Strój kąpielowy sportowy born2be
48 | 50 | 52 | 54 | 56
Strój kąpielowy Marko
Strój kąpielowy na lato
Odzież plażowa sportowy na lato Seafolly
NOSIZE
Triumph - Strój kąpielowy letni w stylu młodzieżowym
38 | 42 | 44B | 46
Marko - Strój kąpielowy casualowy
Strój kąpielowy Lorin
36/70B | 36/70C | 36/70D | 38/75B | 38/75C | 38/75D | 40/80B | 40/80C | 42/85B
Strój kąpielowy letni LivCo Corsetti Fashion
Strój kąpielowy w sportowym stylu Banana Moon
S | M | L | XL
Strój kąpielowy na lato
Strój kąpielowy wiosenny Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Marko - Odzież plażowa na lato
Strój kąpielowy
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy młodzieżowy Etna
Lorin - Strój kąpielowy z nadrukami
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Marko
Strój kąpielowy na jesień Surf Inc.
XS | S | M | L | XL
Strój kąpielowy casual Reserved
S | M | L
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Seafolly
10 | 14 | 16
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy casualowy Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Odzież plażowa młodzieżowy Seafolly
NOSIZE | O_S
Diverse - Strój kąpielowy
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Strój kąpielowy Triumph
44
Strój kąpielowy Marko
Strój kąpielowy letni Intimica
S | M | L | XL
Strój kąpielowy born2be
44 | 46 | 48 | 50 | 52
Odzież plażowa casual Marko
Strój kąpielowy w sportowym stylu ROXY
XS | S | M | L | XL
Strój kąpielowy na lato młodzieżowy Lorin
36/70B | 36/70C | 36/70D | 38/75B | 38/75C | 38/75D | 40/80B | 40/80C | 42/85B
Strój kąpielowy młodzieżowy Banana Moon
S | M | L | XL
Banana Moon - Strój kąpielowy
S | M | L | XL
Szukasz stylowego bikini? Oryginalnego, jednoczęściowego kostiumu kąpielowego? A może pareo w ciekawy wzór? Odkryj modę plażową w Domodi i daj się zaskoczyć najnowszym trendom! W asortymencie najlepszych sieciówek, marek bieliźniarskich i premium znajdziesz ogromny wybór strojów kąpielowych we wszystkich kolorach tęczy. Bikini, tankini, strój jednoczęściowy, w stylu retro, a może w modny tropikalny print? Zobacz najpiękniejsze modele i wybieraj, dopasowując krój do typu sylwetki! Co do kostiumu? Podczas spaceru brzegiem morza przyda się zwiewna chusta zwana pareo dopasowana do stroju kąpielowego. Miłośniczkom boho do gustu przypadną koronkowe narzutki plażowe, które w modzie plażowej królują od lat! W tłumie plażowiczów wyróżnisz się w kolorowej, wzorzystej tunice, którą możesz zarzucić na bikini. A na wieczorną sesję zdjęciową o zachodzie słońca wybierz maxi sukienkę w efektowny print. Moda na plażę nie musi ograniczać się do idealnie dobranego kostiumu. Baw się wzorami, kolorami, zwiewnymi tkaninami i dodatkami, które najlepiej wpisują się w plażowe trendy. Biżuteria z muszelkami, słomkowy kapelusz czy modna apaszka zamiast opaski na włosy – te akcesoria sprawią, że stylizacje na plażę nabiorą charakteru! A Ty staniesz się fashionistką, która wyznacza trendy w modzie plażowej!
Moda plażowa, czyli jak się ubrać nad wodę? Sprawdź ofertę morele.lol!
Wyczekany urlop nad morzem, weekendowy wypad nad jezioro, a może całodzienny relaks w ekskluzywnym kompleksie basenowym? Moda plażowa oferuje rozwiązania, które sprawdzą się w każdym z tych przypadków. Jeśli wciąż zastanawiasz się, co zabrać ze sobą nad wodę, spieszymy z pomocą! Sprawdź aktualną kolekcję morele.lol i zobacz, jakie stroje kąpielowe i dodatki na plażę pomogą ci w stworzeniu modnej stylizacji.
Kąpiele w morzu lub basenie nie będą możliwe, jeśli w twoim wakacyjnym ekwipunku zabranie dopasowanego kostiumu kąpielowego. W kolekcjach morele.lol znajdziesz stylowe stroje kąpielowe na każdą figurę. Skorzystaj z opcji filtrowania: znajdź swój rozmiar, przeglądaj modne kolory i odkryj fasony zgodne z najgorętszymi trendami.
Choć moda plażowa damska kojarzy się głównie z kostiumami kąpielowymi, nie ogranicza się jedynie do nich. Na morele.lol znajdziesz również inne ciekawe propozycje z kategorii odzież plażowa: modne parea, sukienki i tuniki plażowe oraz narzutki na strój kąpielowy. Lekkie, przewiewne materiały zapewnią ci komfort w czasie odpoczynku nad morzem – w ciągu dnia ochronią ciało przed nadmiarem promieni słonecznych, a wieczorem osłonią przed wiatrem. Modne ubrania na plażę to także praktyczny sposób na stworzenie niepowtarzalnego wakacyjnego looku, w którym poczujesz się jak prawdziwa bogini!

Moda plażowa plus size – stylowe propozycje dla puszystych pań
Moda plażowa dla puszystych to przede wszystkim stroje kąpielowe w dużych rozmiarach, ale nie tylko. Paniom o bujnych kształtach proponowane są również kostiumy kąpielowe o odpowiednich fasonach, które świetnie modelują sylwetkę. Dobrze dobrany krój potrafi zdziałać cuda: wysmuklić talię, ukryć krągłości, wyeksponować biust. Sięgając po dopasowany strój kąpielowy, nie tylko poprawisz wygląd swojej sylwetki, ale co istotniejsze – podkreślisz jej atuty.
Na co warto zwrócić uwagę, przeglądając modę plażową plus size? Przede wszystkim na stroje kąpielowe w stylu lat 60.: majtki z wysokim stanem i biustonosz z usztywnianymi miseczkami lub stylowe tankini. Kobietom noszącym duże rozmiary polecamy szczególnie modele kostiumów z marszczeniami i dużymi printami odciągającymi wzrok od tego, co ewentualnie miałabyś ochotę ukryć, żeby czuć się pewniej.
Moda plażowa – sukienki, parea i inne modne okrycia idealne na plażę
Ubrania plażowe to praktyczny dodatek do stroju kąpielowego, po który warto sięgnąć chociażby przez wzgląd na ochronę przed słońcem. Narzutkę, sukienkę lub tunikę plażową możesz założyć na kostium zawsze wtedy, gdy przebywasz poza wodą. Przyjemne w dotyku i lekkie jak mgiełka materiały są nie tylko komfortowe w noszeniu, ale też niezwykle atrakcyjne. Dzięki nim twoja plażowa stylizacja zaprezentuje się oszałamiająco!
Ciekawym i jednocześnie bardzo popularnym rozwiązaniem w modzie plażowej damskiej jest pareo. Wyglądem przypomina chustę dużych rozmiarów, a dzięki swojej uniwersalnej formie może być wykorzystywane na wiele sposobów. Przewiązane w pasie podkreśla talię i zasłania pośladki, natomiast wiązane tuż nad biustem z powodzeniem zastępuje sukienkę.
Moda plażowa damska z wyprzedaży. Kupuj w atrakcyjnych cenach z morele.lol
Nie musisz wydawać fortuny, by wyglądać modnie! Jeśli lubisz łowić najlepsze okazje, zapoznaj się z ofertą mody plażowej z wyprzedaży. Produkty marek premium, letnie kolekcje najpopularniejszych sieciówek takich jak Reserved czy Sinsay lub sklepów internetowych z bielizną – wszystko to znajdziesz u nas w bardzo atrakcyjnych cenach. Odśwież swoją garderobę i przygotuj się na upragniony letni wyjazd z morele.lol!
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















